Pursaklar Lastik Tamir - Bakımı
Pursaklar Lastik Tamir - Bakımı

Pursaklar Lastik Tamir - Bakımı

 

Lastiğinizin patlaması halinde, daha fazla para harcayarak yenisini almak yerine lastiğinizi tamir ettirin! Firmamız eğer mümkünse her zaman lastiğinizi onarır ve lastiğinizin kullanım süresinin uzamasını, lastik maliyetinden tasarruf etmenizi, emniyetli bir şekilde ve endişe duymadan, yeniden yola dönmenizi sağlar. 


Lastiğiniz patladığında eğer tamiri mümkünse uzman personelimiz lastiğinizi tamir eder. 


Lastik janttan ayrılmadan dikkatle incelenir; solüsyon/su/sabunlu su yardımıyla hasarlı nokta belirlenir ve tebeşirle işaretlenir. Lastik uygun ekipmanla dikkatle ve fazla gerdirmeden sökülür,


Unutmayın ki görünüşte sağlam olan lastiği hamuru, telleri, yapısı ağır hasarlara uğramış olabilir. Hiçbir şey canınızdan kıymetli değildir, şüpheli her durumda lastik değiştirilmelidir.


Harici bir darbe sonucu yara almış/delinmiş lastiklerin incelenmesi, uygun alet ve ekipmanla tamirinin yapılması, sadece bu işlemi yapan kişinin sorumluluğundadır.


Tamir işlemi; bu konuda eğitilmiş kişilerce yapılmalıdır.

 
pursaklar lastik tamiri,pursaklar lastik tamir ustası,pursaklar lastik tamir servisi,pursaklar lastik tamir hizmeti,pursaklar lastik tamir işleri,pursaklar lastik tamir servisi,pursaklar en yakın lastik tamircisi,pursaklar lastik tamir merkezi,pursaklar oto lastik tamiri,pursaklar oto lastik tamir servisi,pursaklar oto lastik tamir ustası,pursaklar oto lastik tamir firması,
 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014